Staż - Kino Świat

Data:  26 kwi 2024
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Firma:  KINO SWIAT

Kino Świat jest jednym z wiodących dystrybutorów filmowych w Polsce, który wprowadza filmy do kin, telewizji i na platformy streamingowe. W portfolio Kino Świat są tak głośne tytuły jak: Zielona granica, O psie, który jeździł koleją, Kler, Zimna wojna, Listy do M, Boże Ciało, Jesteś Bogiem, Miasto 44. Od 2019 roku większościowym właścicielem spółki jest CANAL+ Polska.

Nasz zespół to eksperci z wieloletnim doświadczeniem na rynku mediów, którzy podobnie jak Ty, nie wyobrażają sobie dnia bez dobrego filmu i rozmowy o nim przy najlepszej kawie (a tę najlepiej wypić wspólnie w naszej firmowej kuchni) 😊.

Obecnie do Kino Świat poszukujemy osób na

STAŻ

w obszarach:

Marketing i Sprzedaż Licencji

Oferujemy 2 lub 3 miesięczny, bezpłatny staż w jednym z dwóch obszarów biznesowych: marketing lub sprzedaż licencji. Pracujemy w modelu hybrydowym. Nasze biuro mieści się w Warszawie przy al. gen. Władysława Sikorskiego 9.

Dołączając do Kino Świat będziesz miał/-a przedstawiony jasny plan zadań i kompetencji, które pozyskasz w trakcie stażu. Przez ten czas możesz liczyć na wsparcie dedykowanej osoby z działu, do którego dołączysz.

Zadania - Marketing:

  • Wsparcie organizacji uroczystych premier
  • Przygotowywanie prezentacji, redakcja i korekta tekstów
  • PR – koordynacja współpracy z dziennikarzami i artystami, organizowanie pokazów prasowych
  • Tworzenia planu postów na social media
  • Analiza publikacji medialnych

Zadania - Sprzedaż Licencji:

  • Wprowadzanie metadanych filmów
  • Śledzenie ekspozycji  filmów w eksploatacji
  • Tworzenie załączników licencyjnych
  • Monitoring działań w obszarze VOD na polskim rynku
  • Research nowych trendów globalnych i rozwiązań w obszarze VOD

Po zakończeniu stażu otrzymasz od nas zaświadczenie o jego ukończeniu.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

„Louis, tak sobie myślę, że to początek pięknej przyjaźni”- Casablanca

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KINO ŚWIAT Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. Władysława Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji. Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.