Power BI Developer

Data:  15 kwi 2024
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Firma:  CANAL+ Polska S.A.

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Zespół Business Intelligence szuka kandydatów na stanowisko:

TeD    POWER BI DEVELOPER

Miejsce pracy: Warszawa. Al. Gen. W. Sikorskiego lub Kraków, Josepha Conrada  37.

Zakres zadań:

  • Projektowanie i rozwój raportów w Power BI
  • Projektowanie i analiza modeli danych pod względem wydajności
  • Codzienna praca z Power BI, Power Automate wraz z wykorzystaniem środowisk bazodanowych (min. Snowflake)
  • Tworzenie wizualnej reprezentacji KPI dla procesów biznesowych dla danych pochodzących z wielu krajów
  • Współpraca z zespołami analitycznymi, technicznymi w celu automatyzacji i cyfryzacji wszystkich raportów
  • Współpraca z wieloma obszarami (zespoły biznesowe, techniczne) w celu wypracowania rozwiązania wspierającego rozwój biznesu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze przetwarzania danych lub budowania rozwiązań raportowych
  • Bardzo dobra znajomość Power BI oraz języka DAX
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe (w szczególności kierunki ścisłe matematyka, statystyka, fizyka, ekonometria) lub ostatni rok studiów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne, chęć promowania innowacji i ulepszania zastanych rozwiązań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole realizującym projekty międzynarodowe
  • Realny wpływ na rozwiązania wdrażane w firmie
  • Nową, unikalną i cenną wiedzę
  • Szeroką ofertę benefitó pracowniczych takich jak opieka medyczna, karta Multisport, karta lunchowa, kafeteria pracownicza czy dostęp do bogatej oferty CANAL+

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.