Ładowanie...

Kierownik ds kontrolingu i raportowania finansowego

Data:  2022-01-11
Lokalizacja:

Warszawa, PL

Firma:  CANAL+ Polska S.A.

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział Kontrolingu Biznesowego i Finansowego szuka kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. Kontrolingu i Raportowania Finansowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sprawozdawczości i raportowania na potrzeby Zarządu oraz Grupy Canal+.
  • Koordynacja procesu księgowego zamknięcia miesiąca w dziale kontrolingu
  • Kontroling wybranych linii biznesowych/obszarów działalności spółki
  • Przedstawianie rekomendacji w zakresie dalszych działań biznesowych na podstawie analizy wyników, KPI oraz trendów,
  • Udział w procesie budżetowania, monitorowania odchyleń i ich analizy
  • Stałe zaangażowanie w rozwój narzędzi i operacji służących powyższym procesom
  • Zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze finansów/kontrolingu (mile widziane doświadczenie w branży TMT)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość)
  • Biegła znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej (MSSF)
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi i narzędziami BI
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole
  • Realny rozwój umiejętności
  • Nową, unikalną i cenną wiedzę
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.