Operator Magazynu (Magazyn Sprzętu Elektronicznego)

Data:  2022-08-01
Lokalizacja:

Moszna-Parcela, PL

Firma:  CANAL+ Polska S.A.

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Miejsce pracy: Park Logistyczny MLP II, Moszna-Parcela (pow. pruszkowski)

  • umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę
  • pełny etat (poniedziałek – piątek)
  • pracownik fizyczny

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań magazynu na stanowiskach obsługi manualnej: przyjęcie towaru, segregacja produktów, pakowanie produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność do prac manualnych
  • podstawowa obsługa komputera

Oferujemy:

  • stawka 22 zł brutto (od drugiego miesiąca dodatek do 500 zł brutto)
  • dofinansowanie do obiadów (do 190 zł)
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy 6.00-14.00 lub 7.00-15.00
  • ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • rozwój zawodowy zapewniający systematyczny wzrost wynagrodzenia, doskonalenie posiadanych i nabywanie nowych kompetencji
  • nową unikalną wiedzę
  • bezpłatny pełny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ online, Tidal, pakiet telewizji satelitarnej o wartości ponad 200 zł)
  • prywatna opieka medyczna dla ciebie i twoich najbliższych
  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • karta Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku z zfśs
  • refundacja okularów z zfśs
  • paczki świąteczne
  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów

Kontakt:

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 664 443 775 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 lub aplikację przez formularz aplikacyjny

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.